Dołącz do nas!
Zostań Konsultantką / Konsultantem

Wellness & Beauty to znaczy pięknie wyglądać i czuć się lekko i wspaniale.

Zapraszamy wszystkich, a w szczególności Konsultantki i Konsultantów firm kosmetycznych do zapoznania się z możliwością rozszerzenia swojej oferty o kilkudniowe, wyjątkowo skuteczne  ketogeniczne diety odchudzające.

Możliwość szybkiego wejścia w stan ketozy,  wyzwalającej proces spalania tkanki tłuszczowej podczas przeprowadzania niskokalorycznych diet ketogenicznych, a także prewencyjne i terapeutyczne  zalety tych diet,  są w Polsce jeszcze wciąż mało znane.

Cykliczne stosowanie ketogeniki , oprócz utrzymywania pożądanej wagi,  oczyszcza także organizm z toksyn, reguluje jego gospodarkę tłuszczową (m. in. wysoki poziom cholesterolu LDL) i hormonalną (przeciwdziała zjawisku insulino-oporności), wpływając korzystnie na  ciśnienie krwi , działając przeciwstarzeniowo i  zapobiegając powstawaniu zmian nowotworowych.

Obserwowany zatrważający brak wiedzy o ketogenice powoduje, że najcenniejsze odkrycia naszego wieku z zakresu dietetyki są w Polsce stosowane jedynie przez bardzo wąską grupę osób. Utrudnia to w dużej mierze dotarcie do pozostałych osób, od lat zmagających się z nadwagą i towarzyszącymi jej schorzeniami, często zniechęconych do ponawiania prób  z uciążliwymi, długotrwałymi dietami o ograniczonej kaloryczności.

Z drugiej strony, prawie każdy, kto zdecydował się zastosować jedną z naszych diet Islaverde®,  pozostaje pod wrażeniem łatwości jej ukończenia i jej spektakularnych efektów odchudzających.Mamy już setki korzystnych opinii o naszych dietach i odczuwamy pozytywne skutki marketingu szeptanego.

Przekonało nas to do rozwinięcia sprzedaży bezpośredniej, jedynej formy sprzedaży, która – dzięki Konsultantom – pozwoli definitywnie rozwiązać problem braku wiedzy u nowych klientów. Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z nami, w celu popularyzacji i sprzedaży Cyklicznych  Ketogenicznych Diet Islaverde ®.

Jednocześnie stanowiłoby to ciekawe uzupełnienie „oferty Beauty”. Z praktyki wiemy, że po zapoznaniu się z materiałami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej łatwo jest wyjaśnić zasady działania diety ketogenicznej osobie walczącej z nadwagą (a jest ich w Polsce 20 milionów) i przekonać ją do jej stosowania.

Konsultantkom lub Konsultantom zainteresowanym współpracą proponujemy proste, prowizyjne warunki zakupu naszych diet:

Wartość zakupu

Upust

Koszt dostawy

do 250 PLN

20%

po stronie Kupującego

powyżej 250 PLN

25%

po stronie Kupującego

powyżej 500 PLN

30%

po stronie Sprzedającego

powyżej 1000 PLN

35%

po stronie Sprzedającego

powyżej 2500 PLN

40%

po stronie Kupującego

Prosimy o zapoznanie się z Warunkami współpracyWarunki te nie zawierają obowiązku dokonywania zakupów minimalnych.

Konsultantem może zostać każda osoba, która:

  1. Zarejestruje się jako Klient w zakładce [Zaloguj się], a później stworzy konto.
  2. Po pomyślnej rejestracji wyśle na adres info@islaverde.eu email o treści: proszę o zmianę mojego statusu z Klienta na Konsultanta, podając swój login (email), imię i nazwisko.

Po zmianie statusu możliwe będzie dokonywanie zakupów z upustem jak w tabeli powyżej.

Chętnie udzielimy dodatkowych wyjaśnień, najlepiej telefonicznie:  534 127 357 lub (22) 666 88 98.