Dieta ketogeniczna ADVANCED MIX, 12 dni x 500/800 kcal

Nowy

Dieta przeznaczona jest dla osób ze średnią lub dużą nadwagą i średnio aktywnych fizycznie. Należy ją wspomagać ćwiczeniami mało wysiłkowymi.

12-dniowa dieta ketogeniczna Islaverde® ADVANCED MIX to połączenie dwóch diet podstawowych: 5-dniowej QUICK KETOSIS (500 kcal/dzień) oraz 7-dniowej ADVANCED (800 kcal/dzień). Dieta ta zastępuje pełne wyżywienie przez 12 dni i składa się z:

 • 36 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-kakaowcową (20 g każda)
 • 24 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-aroniową (20 g każda)
 • 7 saszetek z Pastą Oleolux (50 g każda), skomponowaną z kokosa, protein i oleju lnianego, w 4 smakach do wyboru:
  • owocowym, lekko kwaskowym – z dziką różą
  • owocowym, lekko słodkim – z czarnym bzem
  • ziołowym – z kminem rzymskim, kolendrą i pieprzem
  • słodko-ostrym – z imbirem i cynamonem cejlońskim

Podczas składania zamówienia prosimy zamieścić informację o wyborze smaków pasty.

Więcej szczegółów

250,00 zł

Więcej informacji

Z zawartości 36 i 24 saszetek przyrządza się napoje, mieszając  je z wodą, najlepiej w blenderze (kup tutaj). Mieszankę o smaku kakaowca (20 g) należy rozprowadzić w 250 ml gorącej wody i otrzymany napój wypić na śniadanie, obiad i kolację.  Napoje o smaku aronii (20 g) należy przyrządzać z 250 ml wody o temp. do 50°C i pić je na drugie śniadanie i podwieczorek. Każdy napój ma wartość energetyczną ok. 100 kcal.

Począwszy od 6-go dnia diety należy spożywać 50 g Pasty Oleolux, np. ½ saszetki na śniadanie i ½ saszetki na obiad, najlepiej łyżeczką bezpośrednio z opakowania. 50 g pasty ma 300 kcal.

Napoje wolno dosładzać, ale tylkobezkalorycznymi słodzikami, najlepiej naturalnymi (np. stewią).

Pomiędzy posiłkami koniecznie należy uzupełniać ilość płynów w organizmie; łącznie powinno się wypijać  min. 1,5 – 2 litrów płynów dziennie (wody i niesłodzonych herbat).

Dzienny plan diety MIX ADVANCED

Pierwsze 5 dni

 

Kolejne 7 dni

Mieszanka z kakaowcem (20 g)

Śniadanie

Mieszanka z kakaowcem (20 g)

½ op. Pasty Oleolux (25 g)

Mieszanka z aronią (20 g)

II śniadanie

Mieszanka z aronią (20 g)

Mieszanka z  kakaowcem (20 g)

Obiad

Mieszanka z  kakaowcem (20 g)

½ op. Pasty Oleolux (25 g)

Mieszanka z  aronią (20 g)

Podwieczorek

Mieszanka z  aronią (20 g)

Mieszanka z kakaowcem (20 g)

Kolacja

Mieszanka z kakaowcem (20 g)

Niskokaloryczne diety ketogeniczne Islaverde® w 80% składają się z tłuszczów roślinnych (kokosowego, kakaowcowego i oleju lnianego) oraz koncentratu protein serwatkowych WPC80. Bardzo niski udział  węglowodanów w dietach sprawia, że już w 2. lub 3. dniu diety organizm z powodu braku glikogenu, otrzymywanego wyłącznie z węglowodanów, zmuszony jest do pobierania energii z rozkładu własnej tkanki tłuszczowej. Nazywamy to przejściem w stan ketozy, który stabilizuje działanie hormonów, dzięki czemu zanika uczucie głodu. Organizm, „ucząc się” efektywnie spalać tkankę tłuszczową, przyspiesza procesy metaboliczne. Dowiedziono tego naukowo dopiero kilkanaście lat temu, w badaniach przeprowadzonych na dużych grupach osób otyłych i osób z nadwagą. Dieta ADVANCED MIX podczas pierwszych 5 dni wprowadza organizm w głęboki stan ketozy, który utrzymuje się przez kolejne 7 dni. Dieta przynosi nadspodziewanie korzystne efekty odchudzające w postaci szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej i minimalnej utraty beztłuszczowej masy ciała FFM (Fat-Free Mass) – czyli tkanki mięśniowej. Utrata wagi dochodzi nawet do 9 kg lub 10% wagi przed rozpoczęciem diety.

Przed zakupem diety należy koniecznie zasięgnąć konsultacji lekarskiej w celu sprawdzenia, czy nie ma żadnych przeciwskazań do jej stosowania. Diety nie powinny stosować osoby pozostające w trakcie leczenia istniejących schorzeń oraz przeprowadzające kuracje zdrowotne, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Podczas przeprowadzania diety – poza zalecanym właściwym nawadnianiem  –  warto wspomagać organizm naturalnymi środkami alkalizującymi w celu zapobieżenia jego nadmiernemu zakwaszeniu. Ponadto należy zadbać o właściwy wypoczynek i spokojny, głęboki sen w ilości 7-8 godz. na dobę, a także o właściwe  dotlenienie organizmu. Po zakończeniu stosowania diety warto przez okres co najmniej 4 tygodni zasilić organizm dobrymi preparatami witaminowymi, mineralnymi oraz mikroelementami.

Więcej o Niskokalorycznych Dietach Ketogenicznych

POZOSTAŁE PRODUKTY: