Dieta termo-ketogeniczna RAPID, 10 dni x 600 kcal

Nowy

Dieta odchudzająca, przeznaczona dla osób nieaktywnych fizycznie, o średniej lub dużej nadwadze. Spodziewana utrata wagi: 6-8 kg. 

10-dniowa dieta termo-ketogeniczna Islaverde® RAPID o dziennej kaloryczności 600 kcal zastępuje pełne 10-dniowe wyżywienie i składa się z:

  • 20 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-kakaowcową (20 g każda)
  • 10 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-aroniową (20 g każda)
  • 20 saszetek z Kawą Kuloodporną (15 g każda)
  • 10 saszetek z mieszanką do sporządzenia Drinku Termogenicznego (12 g każda)

Więcej szczegółów

200,00 zł

Więcej informacji

Z zawartości 20 i 10 saszetek (kakaowiec/aronia) przyrządza się napoje, mieszając  je z wodą, najlepiej w blenderze (kup tutaj). Mieszankę o smaku kakaowca (20 g) należy rozprowadzić w 250 ml gorącej wody i otrzymany napój wypić na obiad i kolację.  Napoje o smaku aronii (20 g) należy przyrządzać z 250 ml wody o temp. do 50°C i pić je na drugie śniadanie i podwieczorek. Każdy napój ma wartość energetyczną ok. 100 kcal.

Drink termogeniczny należy przyrządzić mieszając zawartość saszetki z jogurtem naturalnym (200 g, ½ dużego pojemnika).

Kawa Kuloodporna powinna być zaparzana w temperaturze nie przekraczającej 90°C, z uwagi na częściowe wytracanie się kwasów CGA we wrzątku. Zawartość saszetki należy zmieszać ze szklanką wody.

Napoje wolno dosładzać, ale tylko bezkalorycznymi słodzikami, najlepiej naturalnymi (np. stewią).

Pomiędzy posiłkami koniecznie należy uzupełniać ilość płynów w organizmie; łącznie powinno się wypijać  min. 1,5 – 2 litrów płynów dziennie (wody i niesłodzonych herbat).

Dzienny plan diety RAPID Kawa Kuloodporna, Drink Termogeniczny

Śniadanie

Kawa kuloodporna

Drink Termogeniczny

II śniadanie

Kawa kuloodporna

Obiad

Napój o smaku kakaowca

Podwieczorek

Napój o smaku aronii

Kolacja

Napój o smaku kakaowca

Niskokaloryczne diety ketogeniczne Islaverde® w 80% składają się z tłuszczów roślinnych (kokosowego, kakaowcowego i oleju lnianego) oraz koncentratu  protein serwatkowych WPC80. Bardzo niski udział węglowodanów w dietach sprawia, że już w 2. lub 3. dniu diety organizm  – z powodu braku glikogenu, otrzymywanego wyłącznie z węglowodanów – zmuszony jest do pobierania energii z rozkładu własnej tkanki tłuszczowej. Nazywamy to przejściem w stan ketozy, który stabilizuje działanie hormonów, dzięki czemu zanika uczucie głodu. Organizm, „ucząc się” efektywnie spalać tkankę tłuszczową, przyspiesza procesy metaboliczne. Dowiedziono tego naukowo dopiero kilkanaście lat temu, w badaniach przeprowadzonych na dużych grupach osób otyłych i osób z nadwagą. Zastosowanie dodatkowych składników o wysokim efekcie termogenicznym wspomaga proces odchudzania.

Przed zakupem diety należy koniecznie zasięgnąć konsultacji lekarskiej w celu sprawdzenia, czy nie ma żadnych przeciwskazań do jej stosowania. Diety nie powinny stosować osoby pozostające w trakcie leczenia istniejących schorzeń oraz przeprowadzające kuracje zdrowotne, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Podczas przeprowadzania diety – poza zalecanym właściwym nawadnianiem  –  warto wspomagać organizm naturalnymi środkami alkalizującymi w celu zapobieżenia jego nadmiernemu zakwaszeniu. Ponadto należy zadbać o właściwy wypoczynek i spokojny, głęboki sen w ilości 7-8 godz. na dobę, a także o właściwe  dotlenienie organizmu. Po zakończeniu stosowania diety warto przez okres co najmniej 4 tygodni zasilić organizm dobrymi preparatami witaminowymi, mineralnymi oraz mikroelementami.

Więcej o Niskokalorycznych Dietach Termo-Ketogenicznych

POZOSTAŁE PRODUKTY: