Dieta termo-ketogeniczna SMART, 10 dni x 600/900 kcal

Nowy

Dieta dla osób ze średnią lub dużą nadwagą i średnio aktywnych fizycznie. Należy ją wspomagać ćwiczeniami mało wysiłkowymi. Spodziewana utrata wagi: 6-9 kg.

10-dniowa dieta termo-ketogeniczna Islaverde® SMART o dziennej kaloryczności 900 kcal zastępuje pełne 10-dniowe wyżywienie i składa się z:

 • 20 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-kakaowcową (20 g każda)
 • 10 saszetek z mieszanką proteinowo-kokosowo-aroniową (20 g każda)
 • 20 saszetek z Kawą Kuloodporną (15 g każda)
 • 10 saszetek z mieszanką do sporządzenia drinku termogenicznego (12 g każda)
 • 7 saszetek z Keto Pastą (50 g każda), skomponowaną z kokosa, protein i oleju lnianego, w 4 smakach do wyboru:
  • owocowym, lekko kwaskowym – z dziką różą
  • owocowym, lekko słodkim – z czarnym bzem
  • ziołowym –  z kminem rzymskim, kolendrą i czarnym pieprzem
  • słodko-ostrym – z imbirem i cynamonem cejlońskim

Podczas składania zamówienia prosimy zamieścić informację o wyborze smaków pasty.

Więcej szczegółów

240,00 zł

Więcej informacji

Z zawartości 20 i 10 saszetek (kakaowiec/aronia) przyrządza się napoje, mieszając  je z wodą, najlepiej w blenderze (kup tutaj). Mieszankę o smaku kakaowca (20 g) należy rozprowadzić w 250 ml gorącej wody i otrzymany napój wypić na obiad i kolację.  Napoje o smaku aronii (20 g) należy przyrządzać z 250 ml wody o temp. do 50°C i pić je na drugie śniadanie i podwieczorek. Każdy napój ma wartość energetyczną ok. 100 kcal.

Drink termogeniczny należy przyrządzić mieszając zawartość saszetki z jogurtem naturalnym (200 g, ½ dużego pojemnika).

Kawa Kuloodporna powinna być zaparzana w temperaturze nie przekraczającej 90°C, z uwagi na częściowe wytracanie się kwasów CGA we wrzątku. Zawartość saszetki należy zmieszać ze szklanką wody.

Pastę Oleolux najlepiej spożywać łyżeczką bezpośrednio z opakowania. 50 g pasty ma 300 kcal.

Napoje wolno dosładzać, ale tylko bezkalorycznymi słodzikami, najlepiej naturalnymi (np. stewią).

Pomiędzy posiłkami koniecznie należy uzupełniać ilość płynów w organizmie; łącznie powinno się wypijać  min. 1,5 – 2 litrów płynów dziennie (wody i niesłodzonych herbat).

Dzienny plan diety SMART Kawa Kuloodporna

Dzień 1-3

 

Dzień 4-10

Kawa kuloodporna

Drink Termogeniczny

Śniadanie

Kawa kuloodporna

Drink termogeniczny

½ Pasty Oleolux

 

Kawa kuloodporna

II śniadanie

Kawa kuloodporna

Napój o smaku kakaowca

Obiad

Napój o smaku kakaowca

½ Pasty Oleolux

Napój o smaku aronii

Podwieczorek

Napój o smaku aronii

Napój o smaku kakaowca

Kolacja

Napój o smaku kakaowca

Niskokaloryczne diety ketogeniczne Islaverde® w 80% składają się z tłuszczów roślinnych (kokosowego, kakaowcowego i oleju lnianego) oraz koncentratu protein serwatkowych WPC80. Bardzo niski udział węglowodanów w dietach sprawia, że już w 2. lub 3. dniu diety organizm – z powodu braku glikogenu, otrzymywanego wyłącznie z węglowodanów –  zmuszony jest do pobierania energii z rozkładu własnej tkanki tłuszczowej. Nazywamy to przejściem w stan ketozy, który stabilizuje działanie hormonów, dzięki czemu zanika uczucie głodu. Organizm, „ucząc się” efektywnie spalać tkankę tłuszczową, przyspiesza procesy metaboliczne. Dowiedziono tego naukowo dopiero kilkanaście lat temu, w badaniach przeprowadzonych na dużych grupach osób otyłych i osób  z nadwagą. Zastosowanie dodatkowych składników o wysokim efekcie termogenicznym wspomaga procesy odchudzania.

Przed zakupem diety należy koniecznie zasięgnąć konsultacji lekarskiej w celu sprawdzenia, czy nie ma żadnych przeciwskazań do jej stosowania. Diety nie powinny stosować osoby pozostające w trakcie leczenia istniejących schorzeń oraz przeprowadzające kuracje zdrowotne, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Podczas przeprowadzania diety – poza zalecanym właściwym nawadnianiem  –  warto wspomagać organizm naturalnymi środkami alkalizującymi w celu zapobieżenia jego nadmiernemu zakwaszeniu. Ponadto należy zadbać o właściwy wypoczynek i spokojny, głęboki sen w ilości 7-8 godz. na dobę, a także o właściwe  dotlenienie organizmu. Po zakończeniu stosowania diety warto przez okres co najmniej 4 tygodni zasilić organizm dobrymi preparatami witaminowymi, mineralnymi oraz mikroelementami.

Więcej o Niskokalorycznych Dietach Termo-Ketogenicznych

POZOSTAŁE PRODUKTY: