Łyk Urody: imbir, miód, cytryna, seler naciowy i pietruszka 9 x 50 ml

Energetyzujący, uodparniający i upiększający, w 100% naturalny bezalkoholowy drink Łyk Urody,  w tekturowych opakowaniach-prezenterach, zawierających 9 buteleczek po 50 ml.

Łyk Urody  –  to kompozycja tłoczonego na zimno soku z imbiru, cytryny, selera naciowego i natkipietruszki oraz miodu wielokwiatowego i witaminy C.  Uwaga: mocny smak!

Więcej szczegółów

63,00 PLN

Łyk Urody jest w pełni naturalny: nie tylko nie zawiera cukru ani wody, ale także wolny jest od wszelkich konserwantów i polepszaczy.

Drink należy  pić w stanie schłodzonym i koniecznie przechowywać go w lodówce, także przed otwarciem!

Tłoczenie na zimno pozwala zachować najwięcej prozdrowotnych właściwości soków i nie powoduje utleniania się zawartych w surowcach wyjściowych cennych enzymów i antyoksydantów (z grupy polifenoli i flawonoidów).

Drink charakteryzuje ostra nuta imbiru, złagodzona słodko-kwaśnym smakiem wynikającym z połączenia miodu i cytryny. Specjalnie dla tych, którzy pragną pięknej i zdrowej skóry – do podstawowej wersji Łyku dodaliśmy sok z selera naciowego i pietruszki. Dzięki nim skóra stanie się nawilżona i gładka, a przede wszystkim zdrowa.

Ponadto Łyk Urody posiada także wiele innych cennych własności prozdrowotnych:

- dodaje energii, rozgrzewa organizm i poprawia krążenie krwi

- pobudza i ułatwia koncentrację

- podnosi odporność na przeziębienia i infekcje

- wspomaga metabolizm, przyspieszając odchudzanie

- zawarte w nim silne antyoksydanty działają przeciwstarzeniowo