ŁYK ZDROWIA, imbir, miód, cytryna, 5x50 ml - Islaverde.pl

ŁYK ZDROWIA, imbir, miód, cytryna, 5x50 ml

Zestaw energetyzujących i uodparniających, w 100% naturalnych, pasteryzowanych, bezalkoholowych drinków / shotów imbirowych ŁYK ZDROWIA na bazie imbiru, miodu i cytryny

1 smak, 5 x 50 ml.

Doskonały pomysł na prezent gwiazdkowy!

Uwaga: świąteczna kokarda na zdjęciu głównym produktu jest tylko elementem ozdobnym i nie jest dostarczana razem z produktem.</p

Więcej szczegółów

36,00 PLN

W zestawie znajduje się 5 buteleczek ŁYKU ZDROWIA po 50 ml. Jest to kompozycja tłoczonego na zimno soku z kłącza imbiru i cytryny oraz miodu wielokwiatowego i wody kokosowej z wnętrza młodych orzechów.

Ostrość smaku (w skali 1-5): 5.

ŁYKI są w pełni naturalne: nie tylko nie zawierają cukru ani wody, ale także wolne są od wszelkich konserwantów i polepszaczy, GMO i glutenu.

Tłoczenie soków na zimno pozwala zachować najwięcej prozdrowotnych właściwości soków i nie powoduje utleniania się zawartych w surowcach wyjściowych cennych enzymów i antyoksydantów (z grupy polifenoli i flawonoidów).

Drinki najlepiej pić w stanie schłodzonym i przechowywać je w lodówce, także przed otwarciem. Można je także dodawać do herbaty, piwa lub koktajlu; mogą też wzbogacić smak ciast lub sosów, szczególnie w daniach orientalnych.

ŁYKI, oprócz niewątpliwych walorów smakowych, posiadają także wiele cennych własności prozdrowotnych:

  • poprawiają krążenie krwi, dodaje energii, rozgrzewają
  • pobudzają i ułatwiają koncentrację
  • podnoszą odporność na przeziębienia i infekcje
  • wspomagają metabolizm, przyspieszając odchudzanie
  • zawarte w nich silne antyoksydanty działają przeciwstarzeniowo
  • są skutecznym remedium w chorobie lokomocyjnej