Kawa kuloodporna

Oferujemy Państwu próbki smakowe kawy kuloodpornej. Z jednej próbki 30 g można przyrządzić kawę o zróżnicowanej mocy: 1 bardzo mocną, 2 kawy o średniej mocy lub 3 słabe.

Sposób przyrządzania: należy wymieszać odpowiednią ilość proszku ze szklanką gorącej wody o temperaturze nie przekraczającej 90°C (opakowanie 200 g: oferta tutaj).

Więcej szczegółów

5,00 PLN

Nie należy się przy tym spodziewać, że przyrządzony z mieszanki napój będzie miał smak czarnej kawy W naszej recepturze zamiast czarnej kawy odmiany Arabica zastosowana została zielona kawa odmiany Robusta, charakteryzująca się najwyższą zawartością kofeiny oraz kwasów chlorogenowych (CGA) pośród wszystkich odmian kawy surowej. Dzięki temu zabiegowi mieszanka wykazuje znacznie silniejsze działanie antyoksydacyjne – podczas procesu palenia kawy przeciwutleniające kwasy CGA podlegają bowiem niemal całkowitej degradacji – i pełni jednocześnie funkcję naturalnego blokera cukru. Charakterystyczny dla zielonej kawy gorzki smak jest całkowicie eliminowany dzięki dominującym smakom kokosa i łuski kakaowca.

Wszystkie naturalne komponenty mieszanki (3 x K: kawa, kokos, kakaowiec) są szczególnie bogate w błonnik i wraz z kwasami CGA wykazują – poprzez stabilizację poziomu insuliny w organizmie – silne działanie odchudzające. Działanie to jest dodatkowo wzmacniane przez tłuszcze zawarte w kokosie oraz kofeinę o silnych własnościach energetyzujących i przyspieszających przemianę materii.

Dzięki niewielkiej zawartości węglowodanów naszą wersję kawy kuloodpornej można także z powodzeniem stosować w diecie ketogenicznej, rezygnując wtedy oczywiście z dosładzania kawy cukrem. Osobom zainteresowanym kilkudniową bardzo niskokaloryczną dietą ketogeniczną polecamy oferta tutaj.

Kawa powinna być zaparzana w temperaturze nie przekraczającej 90°C, z uwagi na częściowe wytracanie się kwasów CGA we wrzątku. Z reguły zaleca się stosować 2 łyżeczki kawy na szklankę wody, ale dla spotęgowania efektu energetyzującego ilość tę można bez problemu zwiększyć dwu- lub nawet trzykrotnie, tj. do 100 – 150 mg kofeiny.

Oferujemy Państwu jedyny w swoim rodzaju, skomponowany wyłącznie z naturalnych składników i nie zawierający żadnych sztucznych dodatków napój o silnym działaniu odchudzającym i energetyzującym, powstały na bazie owoców i ziaren najcenniejszych roślin tropikalnych: kokosa, kakaowca i zielonej kawy.

Zastosowanie unikalnej technologii mielenia kriogenicznego w procesie produkcji kawy powoduje zwiększenie biodostępności wartości odżywczych poszczególnych składników mieszanki, a także polepszenie działania błonnika nierozpuszczalnego, który o wiele skuteczniej blokuje wchłanianie cukru do krwiobiegu. Kriotechnologia pozwala jednocześnie uzyskać wyśmienitą homogenizację produktu finalnego o bardzo wysokiej zawartości tłuszczów.

To jedyna ze znanych nam kaw, która łączy w sobie tak silne działanie odchudzające z efektem energetyzującym. Chętnie spożyją ją zarówno osoby zmagające się
z niskim ciśnieniem i nadwagą, jak i ćwiczący sportowcy.

Życzymy smacznego!

Zespół Islaverde®

napoje z dodatkiem imbiru wspierające odporność ogranizmu

zawrty w nich imbir ma działanie m.in.
antywirusowe
antybakteryjne
przeciwutleniające
antynowotworowe
przeciwpasożytnicze
przeciwzapalne
przeciwbólowe
przeciwwymiotne

27,50
PLN

ANTY

WIRUSOWE

SOKI

antywirusowe soki z imbirem