Zmielone kriogenicznie skruszone ziarna kakaowca, 150g

Nowy

Zmielone kriogenicznie do postaci miałkiego pudru łuskane, skruszone i prażone ziarna kakaowca (cocoa  nibs) o wspaniałym smaku i aromacie naturalnej czekolady pochodzą z Ameryki Łacińskiej i charakteryzują się  bardzo wysoką zawartością alkaloidów (0,2 g/100 g teobrominy i 0,2 g/100 g kofeiny) oraz polifenoli ( 80.000 jednostek w skali ORAC).

Więcej szczegółów

15,90 zł

Więcej informacji

Zastosowanie: Są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety, jako dodatek do porannej owsianki i innych potraw z produktów zbożowych, a także  do koktajli owocowych, dosładzanych w naturalny sposób daktylami, rodzynkami, miodem lub stewią.  Można z nich również przyrządzić czekoladę na zimno i gorąco, bez potrzeby dodawania cukru oraz dodać do ciast, musów czekoladowych i lodów.

Skład: 100% zmielonych kriogenicznie łuskanych, skruszonych i prażonych ziaren kakaowca (odmian: Criollo, Trinitario i Forastero). Bez dodatku cukru i środków słodzących oraz konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Produkt nie zawiera tłuszczów trans, cholesterolu oraz glutenu.

Przechowywać w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu, z dala od słońca.

Wartość odżywcza (w 100 g):

Energia (kJ/kcal   2441/584
Tłuszcz (g) 51,6

w tym  kw. tłuszczowe

nasycone (g)  

30,3
Białko (g) 12,4
Węglowodany (g) 6
w tym cukry (g) 1,5
Błonnik (g) 23,4
Białko (g) 12,4
Sól (g)  0,06
Wilgotność (%)

POZOSTAŁE PRODUKTY: