EXTREME ENERGY COFFEE EXC

Gorący napój ketogeniczny Extreme Energy Coffee ExC, to wyjątkowa kompozycja zmielonych kriogenicznie ziaren kawy i miąższu kokosa uzupełnionych najwyższej jakości śmietanką w proszku dostarczana jest w 550 g opakowaniu, zawierającym 22 porcje po 25 g.

Dzięki wysokiej zawartości oleju kokosowego i tłuszczu z mleka, 1 porcja ma 113 kcal, a ponadto zawiera 100 mg kofeiny. Naszą kawę nazwaliśmy Extreme Energy Coffee (ExC), ponieważ energetyzujące tłuszcze MCT zawarte w Kawie sprawiają, że stawia ona rano na nogi i z powodzeniem zastępuje śniadanie, może być także formą oszczędnego lunchu. Tłuszcze te bowiem podnoszą poziom leptyny, hormonu sytości, który skutecznie eliminuje uczucie głodu.

Nasza kawa jest udoskonaloną wersją amerykańskiej Bullet-proof coffee. Ma takie same składniki, jednak nasza kawa została przygotowana w wygodnej formie mieszanki do zaparzania we wrzątku, nie zachodzi więc konieczność kupowania składników oddzielnie. Dzięki kriogenicznemu zmieleniu ziaren kawy i miąższu kokosa, napój lepiej się zaparza, bez obawy można wypić go razem z fusami. Zwiększa się także bio-dostępność zawartych w kawie i kokosie cennych składników odżywczych, toteż wypicie napoju dostarczy do organizmu solidną dawkę antyoksydantów, minerałów i błonnika.

W naszej Kawie połączyliśmy tłuszcze MCT z kofeiną, co znacznie przyspiesza metabolizm, a także wspiera funkcjonowanie mózgu. Kawa ta ma także właściwości odchudzające. Najlepiej wykorzystać je podczas stosowania niskokalorycznych diet ketogenicznych, które produkujemy pod marką Islaverde®.